Жіноча «Ворскла» обіграла київське «Динамо»

Фото з фейсбук-сторінки «Zhitlobud-2»

Вихідними в Ужгороді відбувся матч 2-го туру Вищої ліги Чемпіонату України з футболу серед жінок «Ворскла — Динамо». Біло-зелені перемогли з рахунком 5:1. Про це відомо з сайту Всеукраїнської асоціації жіночого футболу.

Жіноча команда «Ворскли» зустрілася з «Динамо» 17 вересня на стадіоні «Авангард».

На 3-й хвилині зустрічі атака «Ворскли» завершилася взяттям воріт — рахунок відкрила капітан команди Яна Калініна. На 9-й хвилині біло-зелені подвоїли свою перевагу — Калініна оформила дубль.

Третій гол динамівки пропустили на 19-й хвилині від нападниці Роксолани Кравчук. Четвертий м’яч у ворота «Динамо» забила півзахисниця Ірина Котяш. Пішли на перерву команди з розгромним рахунком.

У 2-му таймі динамівки намагалися відігратися, однак «Ворскла» забила п’ятий гол. Вразила ворота киянок зі штрафного нападниця Вероніка Андрухів.

Фото з сайту Всеукраїнської асоціації жіночого футболу

Гол престижу на останніх хвилинах матчу забила півзахисниця київського «Динамо» Анна Прокопенко. Гра завершилася перемогою «Ворскли» з рахунком 5:1.

Нагадаємо, раніше речник ФК «Ворскла» Артем Лобанов повідомляв про створення жіночої команди — за наше місто грають представниці колишнього харківського «Житлобуд-2». Як гравчині полтавської команди вони представлятимуть Україну в жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА. У 2-му кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів 21 та 28 вересня вони зустрінуться з албанською «Влазнією». Оскільки українська команда через повномасштабне російське вторгнення не може прийняти гостей, обидва матчі відбудуться в албанському місті Шкодер.