Підготовка дитячого відпочинку

Улітку за містом працюватиме 29 дитячих закладів оздоровлення і відпочинку. Усі з них пройшли атестацію. Наразі їх перевіряють на безпеку та рівень готовності. Більшість таборів почне приймати малечу на початку червня. Оздоровча зміна у них триватиме 21 день. Путівки коштуватимуть у середньому 2 тисячі 300 гривень, харчування - до 60 гривень на добу. Діти з пільгових категорій зможуть отримати путівку за півціни або навіть безкоштовно. Для цього батьки мають звернутися до райдержадміністрації або міськвиконкому із свідоцтвом про народження малюка та пільговим документом. Громадяни, які працюють на підприємствах, що платять гроші до фонду соціального страхування, зможуть отримати знижку на путівки. Цього року влада за рахунок коштів місцевих бюджетів планує оздоровити 54 тисячі дітлахів, які потребують особливої соціальної підтримки.

Наталія Шкоденко
начальник відділу у справах сім’ї та молоді ОДА
«Усього у 2013 році 76700 дітей буде охоплено відпочинком та оздоровленням. Це - 61.7 % від загальної кількості дітей шкільного віку.»

При освітніх закладах цього літа працюватиме майже 800 центрів відпочинку з денним перебуванням. Окрім цього, школи відкриють 153 табори праці та відпочинку та 18 наметових містечок. За планами, у таких закладах зможе відпочити практично 40 000 дітей.

Володимир Мирошниченко
директор департаменту освіти і науки ОДА
«Якщо взяти від загальної кількості дітей шкільного віку, це 32 %. Минулого року ми оздоровили 31.5 % таких дітей.»

70 тисяч учнів влітку відвідають екскурсії та підуть у походи. На оздоровлення у закладах освіти місцеві бюджети перерахують 7 мільйонів 800 тисяч гривень. Ще 729 тисяч дадуть спонсори та власне батьки.