Завершився театральний проект «Зоряний шлях»

З 14 по 17 травня у полтавському академічному обласному театрі ляльок проходив театральний проект «Зоряний шлях». Свої вистави, як для дітей так і для дорослих, демонстрували 15 колективів з 9 країн.

 Армен Сафарян
художній керівник театру ляльок «Карапет»
«Вот, сейчас, будет закрытие этого замечательного, гостеприимного, очень хорошо организованного фестиваля. Мы увидели здесь разные кукольные театры и стали свидетелями рождения нового фестиваля!»
Фестиваль проводився в рамках святкування 75-річчя від моменту заснування полтавського академічного обласного театру ляльок. Журі проекту «Зоряний шлях» визначило переможців у шести номінаціях - найкращі чоловіча та жіноча роль, найкраще художнє оформлення вистави, найкращі музика, режисура та драматургія.

 Ірина Чернікова
директор Полтавського академічного обласного театру ляльок
«Какая цель была у этого фестиваля? Это, прежде всего, поддержка молодых кадров».
 «Наступит 2015 год и фестиваль «Зоряний шлях» опять откроет свои двери, позовет своих друзей и, конечно, маленьких и больших зрителей».

Театральний проект «лялькарів» такого масштабу проводився в Україні вперше. Учасники, гості та глядачі фестивалю стверджують, «Зоряний шлях» пройшов на високому рівні. І вже чекають на його феєричне повернення у 2015 році.