У ПТПП новий голова

Одне з головних завдань торгово-промислової палати України - створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння всебічному розвитку науково-технічних і торговельних зв`язків між українськими та закордонними підприємцями зазначає Сергій Свистіль -віце-президент Торгово-промислової палати України.

 Сергій Свистіль, віце-президент Торгово-промислової палати України
"Первая задача помочь нашим экспортерам производителям выйти на внешний рынок, а ближайшее структурное звено это именно ТПП. "

Як видно зі звіту, діяльність Полтавської Палати має позитивну динаміку, тільки за минулий рік, обласна ТПП надала суб’єктам підприємницької діяльності послуг на суму понад 10 мільйонів гривень і нині посідає 7-місце серед 27-ми торгівельних-палат області. Ведеться також активна роботи і на зовнішньому ринку.


 Володимир Олійник, президент Полтавської ТПП
"Співпрацюємо з Гомельським, Брестським та Могилівським відділенням білоруської ТПП, ТПП Республіки Таджикістан. "

На завершення звітно-виборної конференції вирішили ще одне важливе питання, хто ж очолить організацію впродовж наступного терміну. Шляхом голосування визначили, що й надалі головою Полтавської торгово-промислової палати залишатиметься Володимир Олійник.