Полтавка Олена Криворучко стала чемпіонкою світу з бодібілдингу

Спортсменка з Полтави здобула 1 місце на світових змаганнях з бодибілдингу. Місцева фітнес-тренерка Олена Криворучко на чемпіонаті в Кореї отримала золоту медаль за виступ в категорії «фітнес-бікіні». З чемпіонкою сьогодні поспілкувалися наші кореспонденти і вже підготували для вас спеціальний сюжет.

Полтавка Олена Криворучко стала чемпіонкою світу з бодибілдингу. На Чемпіонаті Світу з бодибілдингу та фітнесу серед жінок, який проходив у Корейському місті Йонджу, з 19 по 22 жовтня, дівчина здобула 1 місце в категорії «фітнес-бікіні», і посіла друге місце в категорії «жінки до 162 см».

Олена Криворучко, спортсменка з бодибілдингу: Ви займаєтеся в залі, робите гарну форму і потім показуєте цю форму на сцені. Це доповнюється гарним образом, гарним купальником, майкапом, зачіскою. Потім показуєте всі свої форми, все, що ви здобули в залі.

Займатися у спортзалі Олена почала з 18 років. Професійно вона тренується останніх 4. А нещодавно спортсменка і сама стала тренером.

Олена Криворучко, спортсменка з бодибілдингу: Працюю я тут з 8-ї ранку до 20:00 кожного дня. На свої тренування в середньому я витрачаю по 2 години. А вже перед змаганнями, коли готуюся до основної частини, йде підводка до сцени, то мої тренування займають десь 3 години.

Приймали участь у чемпіонаті світу понад 300 спортсменів з 20 країн, каже Олена Криворучко.

Олена Криворучко, спортсменка з бодибілдингу: У нашій категорії оцінюють повністю все: це форма, це пропорції, це зовнішній вигляд, це повністю образ. А найголовніше — це твоя подача на сцені. Ти повинен бути дуже впевненим в собі, і транслювати ці емоції для всіх журі.

Загалом, жіноча збірна України з бодібілдингу здобула 30 медалей на чемпіонаті світу. Українки стали володарками 18 золотих нагород.