Нагородження переможців олімпіад

Протягом 2012-2013 навчального року 63 обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів вибороли призові місця на різноманітних конкурсах та змаганнях, тим самим довівши, що Полтавщина входить до інтелектуальної еліти країни.

 Іван Момот, голова Полтавської обласної ради
"Показники з кожним роком мі покращуємо, все більше стає переможців обласних олімпіад, всеукраїнських олімпіад, переможців МАУ і я надіюся, що така традиція обов’язково збережеться "

Цього року Полтавці вибороли 32 призових місця на Всеукраїнських учнівських олімпіадах та 31 на конкурсі Малої академії наук. Результати достойні, і це не дивно, адже останні роки для їх досягнення робилось чимало, зазначають науковці.

 Іван Васильков, голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки, культури.
"Появились конкурси, олімпіади в кінці кінців хочу сказати про те, що зовсім нещодавно з участю Президента України в Кременчуці відкрився навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» "

Самі ж інтелектуали зазначають, що різноманітні конкурси, це можливість проявити себе та перевірити сої знання.
 Катерина Ніколенко, переможниця 4 етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.
"Це звичайно новий досвід, це завжди цікаво, це дає можливість спілкуватись з людьми пізнавати щось нове, розширити свій кругозір."

Таке нагородження відбувається в області вже вп’яте, завдяки дії Комплексної програми розвитку освітньої галузі на 2011 - 2015 роки .