День народження ПУЕТ

52 річницю діяльності колектив Полтавського університету економіки і торгівлі зустрів у чудовому настрої. Останній рік видався для вишу надзвичайно вдалим: навчальний заклад здобув перемоги на численних олімпіадах, конкурсах та виставках і започаткував чимало зв’язків із країнами світу.

Олексій Нестуля
ректор ПУЕТ
«Були нові спеціальності, які ми відкрили для наших майбутніх студентів, були золоті медалі на міжнародних і всеукраїнських виставках, у тому числі, і за міжнародну діяльність, нові закордонні партнери, із якими ми налагодили тісну співпрацю. Тепер наші студенти мають змогу проходити стажування не лише в Анталії, у Чорногорії, а й у Греції, на Кіпрі, у Польщі, Франції.»

Окрім цього, віднедавна в університеті хлопці можуть проходити військову підготовку.

Оксана Марченко
проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ
«Відтепер по закінченні вишу випускник матиме змогу отримати офіцерське звання.»

Відчуває підйом і студентське самоврядування вишу, завдяки якому молодь може брати безпосередню участь в управлінні навчальним закладом.

Світослав Заворотній
голова ради студентів, аспірантів і докторантів ПУЕТ
«Ми відновили співпрацю з всеукраїнськими студентськими організаціями - Національною студентською спілкою, Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти і науки України. Зараз ми активно співпрацюємо зі студентськими радами інших міст, обмінюємося досвідом.»

Святкувати День університету у ПУЕТі почали від самого ранку 22 травня. Після традиційного спортивного свята відбувся день відкритих дверей для випускників шкіл. Заступник перший заступник голови студради університету Євгеній Павлов переконаний: колективу та студентам вдалося зацікавити абітурієнтів.

Євгеній Павлов
перший заступник голови ради студентів, аспірантів і докторантів ПУЕТ
«Це університет для студентів. Якщо ти хочеш навчатися - ти навчаєшся, якщо хочеш співати і танцювати - співаєш і танцюєш. Тут допомагають розкритися повністю. Якщо ти приїхав закомплексованою людиною, але у тебе є приховані таланти, тобі допоможуть їх виявити. Це класно, це особливість нашого університету.»

Привітати університет економіки і торгівлі зі святом до Полтави приїхали почесні гості: голова правління Центральної спілки споживчих товариств України Владислав Гончаренко та президент Ліги національних союзів кооперативних організацій споживчої кооперації країн СНД Євген Кузнєцов.

Владислав Гончаренко
голова правління Центральної спілки споживчих товариств України
«Свято просто грандіозне. Я до цього був готовий, а ось Євген Миколайович тут уперше. Це не може не скласти враження на будь-кого.»

Євген Кузнєцов
президент Ліги національних союзів кооперативних організацій споживчої кооперації країн СНД
«Наші кооперативні навчальні заклади Російської Федерації непогано відгукуються та тісно співпрацюють із вашим університетом. Деякі задумки цього вишу вони використовують і у себе.»

Чимало незабутніх вражень приніс студентам, викладачам та гостям концерт на співочому полі. Присутніх порадували своїми виступами колективи ПУЕТ, а студенти гуртом заспівали традиційну студентську пісню «Гаудеамус». Феєричною кульмінацією дійства став виступ відомого українського гурту «Авіатор».