Конкурс команд юних інспекторів руху

Краще засвоїти правила дорожнього руху дітям допомагає щорічний конкурс, в якому беруть участь школярі віком від 10 до 17 років.
 Олександр Клименко
 інспектор сектору з оформлення дтп даі м. Полтави
 «В травні місяці відбувся конкурс Юні інспектори дорожнього руху, тобто цей конкурс навчає дітей правил поведінки на дорозі, щоб вони їх дотримувалися і зменшити дитячий травматизм на вулицях нашого міста».
Юні інспектори боролися за перемогу у п’яти номінаціях «Знання правил дорожнього руху», «Юний пропагандист», «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Автомістечко». На кожному етапі змагань журі виставляло свої оцінки та визначало переможців.

Маша,зош №19, представник загону «Світлофор»
«Основною метою загону ЮІР це пропаганда знання правил безпеки дорожнього руху, поширення серед молодших дітей, адже вони є підростаючим поколінням».

 Яна, зош №19, представник загону «Світлофор»
«Нам сумно спостерігати, як в новинах передають про дитячий травматизм, багато дітей гинуть на дорогах. Ми намагаємось запобігати дитячому травматизму проводимо акції разом із ДАІ. Життя у нас одне і його потрібно цінувати».
Школярі поділилися - готувалися до змагань серйозно, залишалися після уроків, тренувалися. Адже знання, отримані на конкурсі «Юний інспектор руху» дуже важливі, крім того обов’язково стануть у нагоді тим, хто в майбутньому планує отримати водійські права.