ПУЕТ приймає гостей

Студентам Полтавського університету економіки і торгівлі пощастило не лише здобувати сучасні професії, а й спілкуватися із відомими випускниками. Нещодавно завітала до стін рідного вишу Наталія Нетовкіна, власниця ювелірної мережі «Заріна».

 Наталія Нетовкіна
 випускниця ПУЕТ, власниця ювелірної мережі "Заріна"
"Я уверенна, если бы у меня не быоло знаний нашего университета, была бы "Зарина" такой, какая она есть? Была бы я настолько успешной, как сейчас есть? "
2 роки тому Наталія Нетовкіна відкрила «Заріну» для Швейцарії. На черзі -Франція. Її ім’я потрапило до першого випуску журналу Forbes women Ukraine. Тож про те, як повірити в себе та досягти мети бізнес-леді знає з власного досвіду, яким і вирішила поділитися із студентами.

Наталія Нетовкіна
випускниця ПУЕТ, власниця ювелірної мережі "Заріна"

"Самый сложный период в жизни человека -студенчетсво. Надо определиться со своими ценностями, надо определиться со своим выбором. Надо поверить в свою мечту и найти и силы, и возможности для того, что бы её осуществить."
Хоча зустріч із ПУЕТівцями для Наталії Нетовкіної перша, вона зізнається, що відвідає університет, аби поспілкуватися із викладачами та усіма бажаючими, ще не раз.