Фестиваль «Відродження»

Полтавські гурти на благодійних засадах виступили за збереження, а також за реконструкцію і створення у стінах Петровського Полтавського Кадетського Корпусу нового культурно-мистецького центру. Створений у Полтаві громадський Комітет порятунку будівлі колишнього артучилища готовий взяти на себе розробку Концепції функціонування такого центру.

 Олександр Коба
голова інформаційного відділу Комітету порятунку Кадетського Корпусу
"Сьогодні ми провели фестиваль, присвячений проблемі кадетського корпусу, а зокрема його конструкції –спеціалісти зазначили, що два-три роки і будівля почне зруйновуватися. Найбільша потреба Полтави в культурі та моралі, тому ми хочемо створити в Кадетському Корпусі мистецький центр."

Полтавці обурені бездіяльністю влади щодо пам’ятки архітектури національного значення.

Максим
"В центре города находится здание, которое имеет историческую ценность. Оно не должно быть в таком состоянии, что-то нужно делать и с этого нужно начинать. "

 Олена
"Я думаю, здание бесхозное и символически было бы органисовать такой мистецький центр. Если раньше здание символизировало оборону, пусть оно лучше символизирует творческое начало. "
Кадетський корпус врятують тільки швидкі та цілеспрямовані дії, вважає учасник фестивалю «Відродження», член рок-гурту Дельтора Євген Янкевич.

 Євген Янкевич
член рок-гурту «Дельтора»
" Докорінно змінять ситуацію гарні інвестиції і розумне ними розпорядження. Такі речі звісно привертають увагу, але це тільки перший крок до того, щоб вирішити проблему. "
Організатори фестивалю «Відродження» пропонують усім бажаючим підписати петицію, спрямовану на порятунок Кадетського Корпусу. Після того, як будуть зібрані підписи, петицію надішлють представникам влади.