«Воїни світла. Воїни добра»: нові марки вже в колекціях полтавських філателістів
«Воїни світла. Воїни добра». Тепер це не тільки відома пісня, а й нова марка. Вона присвячена роботі наших комунальників, які відновлюють інфраструктуру країни після російських обстрілів. Як виглядає ця марка, хто її автор та чи є вона у продажу після першого дня презентації — розкаже Іванна Дімова.
13-річний полтавець Давид Амстиславський у відділенні «Укрпошти» купує нові марки «Воїни світла. Воїни добра». Хлопець вже рік займається філателією. Розповідає: нові екземпляри вдалося придбати через абонемент. Адже у вільному доступі їх би швидко розкупили.
Давид Амстиславський, філателіст: Мені подобається колекціонувати марки із зображенням техніки та тварин. За рік мені вдалося зібрати близько 1,5 тисячі марок та 300 конвертів.
Марку «Воїни світла. Воїни добра» в продаж по всій країні запустили 15 лютого. Її випуск присвятили тим фахівцям спеціальних служб, які цілодобово відновлюють дорожнє полотно, звʼязок та повертають в оселі українців світло, тепло і газ — каже заступник директора полтавської філії «Укрпошти» Павло Шестопал.
Павло Шестопал, заступник директора полтавської філії «Укрпошти»: В блок ввійшли 5 марок. Це енергетики, дорожники, водопостачальники, зв’язківці і газовики. Тираж невеликий — всього 300 блоків на всю Україну. Ціна одного блоку — 90 гривень. До блоку ми також випускаємо конверт першого дня, немаркований художній конверт, листівку і магніти.
Автором малюнка «Воїни світла. Воїни добра» є художник Олександр Нікітюк, який до цього створив марку про пса Патрона. За добу марки про «воїнів» майже розібрали, зазначає Павло Шестопал.
Павло Шестопал, заступник директора полтавської філії «Укрпошти»: Їх дуже швидко розкупили. Тим паче багато з них були вже заброньовані під філателістичний абонемент. І безпосередньо філателісти вже їх викупили. Тим не менше, їх досі можна придбати на нашому офіційному сайті.
А до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого «Укрпошта» планує випуск ще однієї марки з поки що робочою назвою «птн пнх» — проанонсував Павло Шестопал.