У Кременчуці сталася пожежа: згоріла покрівля у приватному будинку
1176

Напередодні, 22 лютого, о 16:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному житловому будинку по вул. Кохнівській у Кременчуці. Про це йдеться на сайті рятувальників Полтавщини.
Вогнеборці, які прибули на виклик, одразу приступили до гасіння. Через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання. Пожежу локалізували о 17:28, о 18:41 — ліквідували.

Травмованих та загиблих немає. Знищено покрівлю на площі 130 м² та облицювання внутрішніх стін на площі 50 м². Працівникам ДСНС вдалося врятувати житловий будинок від знищення полум’ям.
До гасіння залучали 2 відділення ДСНС, 16 ДПРЧ та 14 ДПРЧ, та 3 одиниці техніки. Причину пожежі наразі встановлюють.