У Полтаві по вулиці Миру поліцейські вилучили у чоловіка боєприпаси

До поліції напередодні, 26 лютого, близько 16-ї години надійшло повідомлення про підозрілий автомобіль, який розташований у Полтаві по вулиці Миру. Прибувши на місце виклику, правоохоронці виявили в автівці боєприпаси. Про це йдеться на сайті поліції області.
Отримавши повідомлення про підозрілий транспортний засіб, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції, вибухо-технічна служба, рятувальники та медики.
«У ході проведення першочергових слідчих дій та оперативних заходів поліцейські встановили особу водія автомобіля „VOLKSWAGEN“ TRANSPORTER. Ним виявився 40-річний житель іншої області. Під час огляду салону транспортного засобу слідчі виявили та вилучили понад 10 магазинів із набоями до автомата Калашникова та предмет, схожий на ручну гранату РГД-5. Наразі вилучені речові докази направлені на експертне дослідження», — повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун.


Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 ККУ — незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Наразі вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру та обрання йому запобіжного заходу.