Мешканці багатоповерхівки у Полтаві скаржаться на проблему з подачею гарячої води
Проблеми з подачею гарячої води в рушникосушники. Вже протягом кількох років це турбує мешканців третього й четвертого під’їздів однієї з багатоповерхівок по вулиці Зіньківській. У чому ж там проблема — дізнавалася наша знімальна група.
— Якщо я потрогала і рушникосушник холодний, то я можу вже і не чіпати, бо вода буде стікати, а я буду платити як за гарячу воду.
Полтавка Алла Вінникова проживає у багатоповерхівці по вулиці Зіньківській. Жінка розповідає: вже декілька років у її квартирі проблеми з подачею гарячої води в рушникосушник. Гаряча вода з’являється протягом дня максимум на пів години, а може й взагалі не бути. Через це жінка має побутові проблеми.
Алла Вінникова, власниця квартири: До 2018 року все було нормально. Рушникосушник працював, вода гаряча була, а потім почалися ці проблеми. Рушникосушник у нас залежить від подачі гарячої води. Рушникосушник холодний — я починаю спускати воду з гарячого крану. Вона тече холодна, хвилин 10, може, — я закручую. Відкручую через якийсь період, знову вона стікає і знову холодна.
Жінка зверталася до різних комунальних служб. Адже така проблема не лише в її квартирі, а й в інших мешканців будинку, зокрема 3-го та 4-го під’їздів.
Алла Вінникова, власниця квартири: Ми зараз у 9 організацій подали прохання про допомогу. Це у нас стояки однокімнатних квартир. Та на 9-му поверсі, в однокімнатних. Не попрати, не покупатися, не помити посуд.
Жінка каже: такі несправності має виправляти ЖЕО № 2, який займається обслуговуванням їхнього будинку. Мешканці багатоповерхівки неодноразово туди звертаються уже протягом 5 років. Але там відповідають: про ситуацію нічого не знають й відповідного звернення не отримували.
— У нас такого звернення ще немає. Не знаю я за цю проблему.
Зверталися люди і до «Полтаватеплоенерго».
Олексій Йосипенко, начальник групи контролю за якістю теплопостачання «Полтаватеплоенерго»: У цьому будинку, якщо в решти будинків циркуляція працює тільки до будинку, то по цьому будинку вона збереглася навіть у будинковій системі. По причині відсутності приладів для видалення повітря вона дуже чуттєва до коливання тиску в системі гарячого постачання. І ось, якщо там по якійсь причині відбувається коливання, то система заповітрюється.
Олексій Йосипенко пояснює: проблему можна вирішити, якщо встановити автоматичні прилади видалення повітря.