Розслідування ТСК, ріст захворюваності на COVID та ліквідація малокомплектних шкіл: які питання обговорювали на апаратній нараді ПОВА?
«Правильно інтерпретуйте факти». Сьогодні голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час апаратної наради звернувся до медійників із роз’ясненням розслідування Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка перевіряла на Полтавщині використання гуманітарної допомоги. Більше про це розкажуть наші журналісти.
Сьогодні відбулася апаратна нарада Полтавської ОВА під головуванням її очільника Дмитра Луніна. Зокрема, він прокоментував ситуацію із розслідуванням Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка перевіряла на Полтавщині використання гуманітарної допомоги. За словами Дмитра Луніна, деякі ЗМІ не вірно трактували проміжний звіт роботи цієї комісії.
Дмитро Лунін, начальник Полтавської ОВА: Я доручаю профільному заступнику Олексію Бруслику і обласному центру соціальних служб, якому передано функції гуманітарного штабу, підготувати відповіді від обласної військової адміністрації, максимально взаємодіяти з правоохоронними органами. А також підготувати інформацію щодо інвентаризації складів та проінформувати медіа, щоб у цьому питанні не було місця для маніпуляцій.
Обговорили на апаратній нараді і зростання захворюваності на COVID-19. Кількість пацієнтів в регіоні, в яких діагностували коронавірус, збільшилася на 13%, зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.
Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА: Я звертаюся до голів ОТГ і до роботодавців: нам потрібно посилити протиепідемічні заходи. Сьогодні настав час робити це і в торгівельних центрах, і на ринках. Ми маємо дотримуватися всіх тих вимог, які вимагає час: і дотримання дистанції, і роз’яснююча робота, і проведення дизенфікуючих засобів, прибирання і перевезення людей.
Шкільна мережа Полтавщини на початок наступного навчального року зазнає змін — повідомили на апаратній нараді.
Євген Кончаковський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА: Передбачається ліквідація шкіл у 4-х громадах: Градизька, Великобагачанська, Опішнянська — по одному закладу середньої освіти — це малокомплектні школи. А також дві малокомплектні школи в Гребінківській територіальній громаді. Ще запланована реорганізація у філії опорних закладів двох шкіл: у Пирятинській та Зіньківській громаді.
За словами директора Департаменту освіти і науки Євгена Кончаковського, надати можливість школярам Полтавщини навчатися офлайн — наразі ключове завдання для усіх освітян, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх рівнів.