Операція «Нерест»

Питання протидії розкраданням рибних ресурсів навесні набуває особливої актуальності для правоохоронців. Адже стартує операція "Нерест". Цього року результати не забарилися - 1092 рейди на річках та водоймах, 28 кримінальних проваджень пов’язаних із незаконним рибним промислом. 144 адміністративні протоколи. Вилучено близько 2000 кг риби та 345 знарядь незаконного її лову та 8 човнів.

 Олександр Карпенко , начальник відділу УГБ УМВС України в Полтавській області
"Інциденти були такого толку, що люди відмовлялися називати свої дані...Люди втікали , працівники Беркута затримували їх. "
В ході операції правоохоронці області влаштовували чергування на автошляхах, блок - пости. Задіювалися працівники ДАІ, міліції громадської безпеки, рибоохорони. Дільничні інспектори проводили роз’яснювальну роботу.
Серед прикладів - затримання браконьєра в Кобеляцькому районі.
У чоловіка, який займався незаконним рибним промислом на Дніпродзержинському водосховищі виявили і вилучили човен , 7 риболовних сіток та близько 110 кг риби. Молодик завдав збитків на суму майже 50 тисяч гривень.
За фактом відкрито кримінальне провадження -Незаконне зайняття рибним і водним добувним промислом.
Порушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від 1700 до 3400 гривень, або обмеження чи позбавлення волі строком до трьох років.