У Полтаві відкрили офіс Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Розташувався він у центрі «Дія. Бізнес». На офіційну презентацію завітав Омбудсман Дмитро Лубінець.

 До регіонального представництва можуть звертатися люди, які потребують захисту своїх прав: чи то особистих, чи громадянських, економічних, соціальних, культурних, прав дітей та інших - підкреслив він. Тут нададуть кваліфіковану допомогу кожному.

Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини:
Якщо ви, як громадянин України відчуваєте, що будь-який орган будь-якої ланки держави порушив ваше право, ви не тільки можете, а й повинні до нас звернутися, якщо ви хочете поновити своє право. І це стосується будь-якої діяльності. Напевно, унікальність нашої інституції в тому, що до нас може звернутися будь-хто по будь-якому питанню, якщо він чи вона вважає, що порушили її право. 

Це перше консультаційне представництво в Україні, розміщене у сучасному просторі, зауважив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. І додав: за сприяння обласної керівництва, цей офіс облаштували зі всіма умовами доступності. Тут є і окрема кімната для дітей, і простір для спілкування, і місце для проведення навчання. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:
 Саме Полтавщина стала таким, можливо, не пілотним проєктом, але показала новий формат взаємовідносин із людьми, і з владою, і з органами центральної виконавчої влади. І ми готові це продовжувати. Завжди готові бути першими у реалізації чогось гарного. 

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час візиту проанонсував - його команда працює над тим, аби люди могли звертатися за захистом своїх прав і через застосунок «Дія».

Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини:
 Основна ціль - це спілкування громадянами. Щоб вони відчували, що держава про них турбується, знає про їх проблеми. І, щоб в них була така комунікація особисто зі мною.

Працюватиме новостворений центр у будні з 9-ї до 18:00-ї .