Засідання Ради гуманітарного розвитку ОДА

Відкриваючи засідання Валерій Пархоменко заступник голови - керівник апарату ОДА
звернув увагу присутніх, що Полтавська область серед перших у реформуванні медичної галузі, та зазначив обласна влада визначила пріоритетом саме її розвиток .

 Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату ОДА
"Чому так? Тому що, життя і здоров'я наших громадян, від новонароджених діток, закінчуючи іншими категоріями потребують значної уваги з точки зору підтримки особистого здоров'я. "

Після тривалої підготовки рішенням сесії обласної ради з 1 січня створено Комунальну установу «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Володимир Мохначов, начальник медицини катастроф та мобілізаційної роти ДОЗ
"Складається з 4 пунктів: Полтавський, Кременчуцький Миргородський, Лубинський, в кожному окрузі є станція швидкої медичної допомоги, а в Полтаві центр екстреної медичної допомоги"

Важливий пункт порядку денного - питання міжконфесійних та міжнаціональних відносин в області, адже в нашій країна кожна людина має право на свободу віросповідання

 Дмитро Лаптев, керівник комісії з питань культур, релігії и та національності
"На сьогоднішній момент, завдяки діяльності громадської ради, максимально знижено всі міжконфесійні конфлікти і максимально проводиться робота щоб зменшити в нашій області ці конфлікти. "

Обговорювали на засідання ради також і активну підготовку Полтавщини до святкування 200-річчя від дня народження великого Кобзаря який вся країна святкуватиме наступного року.