Аварійний будинок

Непримітний одноповерховий будинок на чотири квартири зведений 1917 року. Любов Щербина отримала тут кімнату 1979-го. Згодом викупила всю квартиру, жила виховувала дітей. Аж доки 2004-го коммунальники не почали зводити в яму за будинком вуличний водостік. Від робіт почав зсуватися Ґрунт, по будину пішли трішини, завалилося кілька стін.

 Любов Щербина, мешканка будинку по вулиці Комсомольська 2.
"Тут розрили, тут такої техніки було воєнної, розрили 4-х метрову глубінь і огромні труби вгнали в землю, вдруг цей дом рухнул, стіни попадали, вікна пперекособочились, внутрі все провалилося, це було страшне. "

Трьом іншим постраждалим родинам суд присудив нові помешкання,а родина Щербин залишилися. Чому? Невідомо? Адже як зазначає пані Любов всі необхідні висновки у них є.

 Любов Щербина, мешканка будинку по вулиці Комсомольська 2.
"Всі документи єсть у мєня, все гласить що будинок аварійний, квартира непридатна. І школа і ЖЕК всі і жил управління ну всі, і вдруг іде суд і суддя уже вирок винесла, щоб дати бабусіі сироті квартиру, але Мамай, ой юрист встає і говорить, а я оскаржую. "


Найбільша і найхолодніша кімната в квартирі - вітальня. Дірки на стінах позакривали килимами, аби внука в школі не дражнили.
Дохід у родини маленький, його ледве вистачає на життя, тож за які кошти ремонтувати квартину не відомо, та й сенс ремонтувати якщо будинок у будь-яку хвилину може просто сповзти в прірву.

 Любов Щербина, мешканка будинку по вулиці Комсомольська 2.
"Отопленія немає, води немає, єдінствіне, що свет є вот, і то стени отак, єто води по під єто, буває, що часто неає, а то як почне мигати, це щось страшне, ну оце так ми і живемо. "

Офіційний висновок комісії з виконкому, про аварійний стан будинку, був оскаржений, -говорять мешканці, адже на комісії були присутні не всі представники інстанцій. На питання що тепер робити родині нашій знімальній групі в житловому фонді міської ради відповіли довгими телефонними гудками.

І все ж ми залишаємо право на коментарі у нашому ефірі представників усіх причетних до цієї справи служб і організацій.