Суспільна мораль на Полтавщині

Те як на Полтавщині захищається суспільна моральність обговорювали на засіданні міжвідомчої комісії з питань захисту моральності та утвердження здорового способу життя в Полтавській області. Розпочинаючи засідання Валерій Пархоменко заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації зауважив, що відповідно до програми Президента «Україна для людей» ми маємо дбати не тільки про матеріальні цінності, а й про духовний розвиток дітей .

Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА
"На превеликий жаль, за той час поки Україна розвивалась, трошки відійшли на другий план, наприклад там морально-етичні норми, на превеликий жальне було от чисто так духовного виховання, тому ми сьогодні будемо це вирішувати. "

Полтавщина завжди була на високому рівні відносно інших областей , щодо дотримання суспільної моралі, зауважив Максим Капралов представник Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі в Полтавській області

 Максим Капралов, представник Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі в Полтавській області
"Як таких проявів масштабних або критичних порушень де булиб проблеми в Полтавській області не зафіксовано."

Важливим питанням є безпека дітей в інформаційному просторі. Але як зазначає Лілія Миронович представник національної ради з питань телебачення та радіомовлення області, хвилюватися полтавцям немає чого, адже місцеві телевізійні та радіо організації дотримуються законодавства про захист суспільної моралі.

 Лілія Миронович, представник національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Полтавській області
"Данні перевірок і моніторингів свідчать про те що немає порушень. В нас дуже велика робота проводиться ,це питання перебуває на постійному контролі. І в тандемі з ОДА є дуже багато напрацювань ,підписано хартію про захист моралі. "

Також під час засідання Валерій Пархоменко разом з Максимом Капраловим вручив нагороди та подарунки переможцям Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».