Тече дах

Мешканці будинку номер 12-а на вулиці Примакова розповідають: будівля, у якій вони живуть, зводилася, як експериментальна. Її, так би мовити, термін придатності - 30 років. Зараз будинку вже 36 років, тож фактично він більше не придатний для проживання, кажуть полтавці. Це доводить дірявий дах, який не дає людям спокою.

Таміла Шишкіна
мешканка будинку за адресою вул. Примакова, 12-а
«У квартирі тече, у коридорі тече, на майданчику теж - туди і вийти неможливо. Підставляємо миски, тази, витираємо.»

Олексій Железняк
мешканець будинку за адресою вул. Примакова, 12-а
«У квартирах із 7 по 9 поверх можна на кораблях плавати. Як повінь - відразу вода стоїть, шпалери та стелі обвисають.»

Мешканці переконують: причина води в оселях - шви між блоками та старе покриття на даху. Окрім цього, проблем додають робочі, які проводять Інтернет. За словами людей, вони постійно вибивають вікно нагорі, через яке уся вода біжить у дім. Волога також затікає всередину через вентиляцію. Словом, потрібен терміновий ремонт. Щоправда, поки що невідомо, коли у комунальників до цього дійдуть руки.

Олексій Железняк
мешканець будинку за адресою вул. Примакова, 12-а
«Ми неодноразово зверталися у ЖЕО, писали листи, реєстрували заяви кілька років тому. Але віз і нині там. Нам сказали, що немає коштів і що ніхто нам допомогти не може.»

Таміла Шишкіна
мешканка будинку за адресою вул. Примакова, 12-а
«Прислали мені відповідь: «у місті 750 таких будинків, чукайте своєї черги». Пообіцяли у 2011 році, що зроблять, у 2012 році. Зараз вже 13-й, вже літо. Осінь прийде, знов скажуть, що не будуть лагодити.»

Полтавці кажуть: їм вже урвався терпець. На їх думку, боротися із бездіяльністю міських служб слід радикальними методами.

Надія Макарова
мешканка будинку за адресою вул. Примакова, 12-а
«Ми, напевне, зберемо людей, організуємо нараду і вирішимо не платити за комунальні послуги ЖЕО. Тоді хай вони подумають, варто робити ремонт чи не варто.»

У прес-службі міської ради нам повідомили: будинок дійсно стоїть у черзі на поточний ремонт. Утім, коли цей ремонт зроблять, в управлінні житлово-комунального господарства точно сказати не можуть - влітку чи на початку осені. Але обіцяють - візьмуться за цей будинок, тільки-но буде належне фінансування з бюджету.