Літні відпустки

Літо вступає в свої права, тому саме час пакувати валізи і вирушати у відпустку, але залишається одне не вирішене питання, де краще провести літні канікули, закордоном чи все ж таки у рідних місцях.

"Зараз в нас такий період, ми закінчуємо навчання, дуже хочеться гарно відпочити , тому або на море, або до бабусі, або тут з друзями, ну гарно щоб провести час. "

"Кращий відпочинок, це вдома, нікуди не потрібно їхати, не треба витрачати сили на дорогу, тому мабуть в Полтаві з друзями"

"Взагалі хочеться поїхати кудись, може закордон, щоб гарно відпочити і набратися сил. "
"В Украине можно найти прекрасные места и в Криму замечательно, и заграницей и Турция и Греция везде хорошо. Знаєте летом у моря можно везде отдыхать и везде наслаждаться отдихом. "

"На Полтавщині найкраще місце на мій погляд це Нові Санжари, потім Миргород. В Санжарах річка така ласкава. "

Цього року тепло прийшло доволі рано. Так само рано в людей визріла необхідність у відпочинку, а їдуть хто куди залежно від вподобань та фінансового становища, але в прерогативі відпочинок закордоном. Зазначає начальник відділу з питань туризму і курортів облдержадміністрації Лариса Оніщук.

 Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів облдержадміністрації.
"Цього року більше десь на 5% наших громадян області за попередніми даними проведуть свій відпочинок саме закордоном"

Великим попитом останнім часом користується й активний відпочинок, адже запропонувати Полтавщина в цьому напрямку може чимало .

Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів облдержадміністрації
"Маршрути з активним методом пересування досить потужно, це вело маршрути, кінні, водні. Якраз коли говорити про літній відпочинок , на передній план виходить саме активний відпочинок коли люди з наметами на байдарках, катамаранах. "

Звичайно, у кожного свої уявлення про ідеальний відпочинок, але для порівняння,якщо на двох тиждень в Туреччині з харчуванням сніданок та вечеря коштуватиме в середньому від 2,5 тисяч гривень, то тиждень в Ялті але з без харчування обійдеться від 790 гривень, тож вирішувати Вам.