«Парад родини»

В середньому в Україні на кожні два шлюби -одне розлучення. Минулого року зафіксовано понад 90 тисяч розлучень. Тому мета «Параду родини», що присвячений Міжнародному дню захисту дітей, говорять організатори, популяризація традиційних сімейних цінностей в сучасному суспільстві.

 Григорій, учасник, один із організаторів
"Зараз ситуація склалася така, що інститут сім'ї не дуже популярний. Стираються авторитети батька і матері. раніше був поступ молодших до дорослих, то зараз ми не бачимо сім'ї сильної, де діти слухалися батька, де батько був би прикладом, де мати була би люблячою і могла би підтримати дітей."
«Парад родини» відбувся вперше. Але учасники вважають, що він має стати традиційним, бо пропагандує важливі моральні цінності, які вони підтримують.
 Костянтин, учасник
"На цей парад я прийшов із ціллю підтримати традиційні сімейні цінності, щоб ми батьки приділяли їм час, час спілкуванню, спільним іграм. Адже це, мені здається, втрачається."
Святковою ходою полтавці прокрокували центром міста до театру Гоголя, де на них чекав концерт музичних колективів міста.