«Кращий державний службовець»

Традиційно конкурс проходить в три етапи: на районному, обласному та всеукраїнському рівні. Переможці визначаються у двох номінаціях - «Кращий спеціаліст» та «Кращий керівник». Участь у конкурсі можуть взяти всі, хто працює без дисциплінарних стягнень і має стаж державної служби 2 роки для фахівців та 5 для керівників,зазначає співголова оргкомітету Олександр Черчатий.

 Олександр Черчатий, співголова Організаційного комітету II туру Конкурсу, начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській Області.

"В цьому залі представлені ті хто вже по своєму став кращим серед своїх колег в районних державних адміністраціях ,апараті та структурних підрозділах ОДА, ті хто виборов таке право представляти своїх колективи на обласному рівні. "

Основна мета конкурсу підвищити імідж державної служби, задекларувати її професійність, відкритість і прозорість, продемонструвати державного службовця як високоосвічену та багатогранну людину, а також заохотити працівників до самовдосконалення.

 Олександр Удовіченко, голова ОДА
"Розуміння того, що можна бути кращим, серед своїх колег, це я думаю стимул для подальшої роботи. Ці конкурси ми проводимо традиційно, це вже традиція на деревному і обласному рівні. "

Щоб вразити журі, учаники мають показати глибокі знання Конституції та законів України, інструкції з діловодства, специфіки функціональних повноважень державного органу, та продемонструвати вміння користуватися комп’ютером тому як зазначають самі учасники це ще одна нагода одновити свої знання.

 Олександр Перцевий, учасник конкурсу, головний спеціаліст в департаменті агропромислового розвитку ОДА
"Кожний раз дізнаєшся, щось нове, якщо не дізнаєшся то даже повторюєш те знав. "

В цілому у II турі конкурсу змагалися 59 учасників, за результатами кращих відзначать грошовими винагородами та абсолютно усі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.