Немає переходу

Зупинку зробили, а про пішохідні переходи забули - скаржаться мешканці мікрорайону Огнівка. Аби сісти в автобус поруч із ринком на вулиці Станіславській, люди переходять дорогу будь-де, сподіваючись на обережність водіїв.

Оксана
мешканка мікрорайону Огнівка
«Дуже важко, водії не пропускають, дуже складно перейти дорогу.»

Тетяна Василенко
мешканка мікрорайону Огнівка
«Люди не захищені, з обох сторін немає пішохідний переходів, усі про нас забули. Переходимо дорогу на свій власний ризик. Іноді машини просто не зупиняються і не пропускають.»

Полтавці кажуть: дорожнім службам слід розмітити два або хоча б один пішохідний перехід, адже на знак, встановлений неподалік, водії майже не звертають уваги. Не дивно, що дорослі бояться відпускати дітей самих до школи.

Галина Воскобойнікова
мешканка мікрорайону Огнівка
«Хто як може, так і перебігає дорогу. Іноді потрібно швидко сісти на автобус, ми поспішаємо на зупинку, але автомобілі не зупиняються.»

За словами мешканців мікрорайону, перехід конче необхідний для глухонімих дітей, які навчаються у спеціальній школі-інтернаті неподалік.

Галина Воскобойнікова
мешканка мікрорайону Огнівка
«Діти йдуть і не чують шуму машин. Ми їм допомагаємо переходити на іншу сторону, адже так безпечніше.»

В обласному управлінні ДАІ зазначили: їхні спеціалісти мають виїхати на місце, аби визначити, чи можливо розмітити переходи неподалік від зупинки. Мешканці мікрорайону мають намір найближчим часом і самим звернутися до автоінспекції та міської влади.