Візит міністра

Полтавський центр соціальної реабілітації почав працювати ще 2008 року. Тут діти із особливими потребами могли навчатися, лікуватися та адаптуватися до суспільства. 2012-го його вирішили переобладнати та розширити. Будівельні роботи тривали рік. На довгоочікуваному відкритті оновленого закладу були присутні представники обласної влади. Урочисту церемонію також відвідав міністр регіонального розвитку, житлового будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник.

Геннадій Темник
міністр регіонального розвитку, житлового будівництва та ЖКГ
«Турбота влади у вирішенні питань реконструкції таких об’єктів, створення у них належних умов - це той обов’язків внесок, який держава має зробити задля підтримки цих дітей.»

Площу центру соцреабілітації збільшили з 300 до 1400 квадратних метрів. Заклад, що приймає відвідувачів безкоштовно, має кілька кабінетів лікарів, кімнати для групових занять, артстудію. Дітлахи із фізичними вадами зможуть займатися на тренажерах у відділенні фізреабілітації. Із малечею працюватимуть психологи та педагоги. В облдержадміністрації переконані: цей заклад, як і полтавський перинатальний центр, має стати прикладом для решти українських міст.

Віктор Животенко
перший заступник голови ОДА
«Ми його доукомплектуємо усім необхідним і покажемо на прикладі цього об’єкту, як усе має бути організовано у містах і селах.»

Умови у реконструйованому реабілітаційному центрі повністю влаштували батьків дітей-інвалідів.

Тетяна Резутіна
голова батьківського комітету Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
«Тут усе продумано: є пандуси, підйомники, ліфт. Є усі необхідні таблички. Тут дотримані усі норми.»

Міністерство соціальної політики України відділило центру 1 мільйон гривень на обладнання та дитячий майданчик. Після здачі в експлуатацію заклад прийме щонайменше 150 дітлахів від 2 до 18 років.