Прес-конференція Міністра регіонального розвитку, житлового будівництва та ЖКГ

У ході візиту до Полтави Міністра регіонального розвитку, житлового будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Темника, черговим об’єктом, який відвідав посадовець стало комунальне підприємство «Полтававодоканал». На початку зустрічі він разом із працівниками підприємства посадив кілька дерев.
Для підтримання оптимального тиску у водопровідних мережах, зменшення аварійності та нераціональних втрат води, з 2008 року на території водозабору №1, розповіли на зустрічі, проведено комплекс робіт безпосередньо на всій системі водопостачання. Відтепер в мережі підтримується мінімальний достатній тиск води а місто поділене на 4 окремі зони. Технологічні параметри передаються на екрани диспетчера в реальному часі -це продемонстрували і Геннадію Темнику, і представникам ЗМІ. Спілкувалися із Міністром також про очисні споруди на прикладі Затуринських. В середньому за добу вони очищають майже 22 тисячі квадратних метрів стічних вод. Геннадій Темник окреслив пріоритетний напрямок діяльності «Полтавававодоканалу» -збільшення потужності всіх очисних споруд. Після візиту на об’єкти міністр взяв участь у нараді в облдержадміністрації, яку присвятили обігріву міста. Як доповіли Геннадію Темнику, за останні 4 роки «Полтаватеплоенерго» полагодило 8 котелень, завдяки чому вдалося зменшити витрати природного газу. Загалом економія є пріоритетом для області - полтавці усе частіше використовують альтернативні види палива. Окрім цього, заступник губернатора Віктор Животенко підбив підсумки опалювального сезону, що минув. На мережах сталося 93 аварії, з них 3 масштабних. Щоправда, як зазначив Животенко, населення цього майже не відчуло.

Віктор Животенко
перший заступник голови ОДА
«Протягом опалювального сезону у нас працювало 168 аварійних бригад. Працювала взимку і зараз працює аварійна диспетчерська при ОДА, тож ми контролюємо ситуацію.»

В облдержадміністрації міністра запевнили: наступний опалювальний сезон проведуть на високому рівні. 15 % будівель на Полтавщині вже готові до обігріву. За споживання газу у 2012 році область планує повністю розрахуватися восени. Наразі перераховано 81 % коштів.