Безпечні пляжі

Офіційно в місті функціонує 4-ри пляжі: київського, ленінського, октябрьського районів та міський. Нині всі вони обстежені та почищені від сміття повідомляють в рятувально-водолазній службі, тож люди можуть там безпечно купатись, інша справа- місця відпочинку поблизу водойм або ж так звані дикі пляжі.

 Іван Білаш начальник зміни, водолаз Полтавської рятувально-водолазної служби

"Люди теж собираются, там водолази не обстежують дно, тому що таких пляжів багато, ми просто не встигнемо всё обстежить, ріжуть ноги, руки все таке. "

Про безпеку відпочинку на офіційних пляжах зазначають і в санітарно-епідеміологічній службі, адже їх працівники постійно беруть воду для аналізів, слідкують за бактеріологічними та хімічними показниками.

 Зоя Безпала, заступник начальника Полтавського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області
"Нашими фахівцями починаючи з 15-го травня проводиться відбір води в контрольних точках на міських пляжах. Станом на сьогоднішній день, вода відповідає всім вимогам санітарних норм. "

У самих же Полтавців які вже ніжаться на сонечку та хлюпатися у Ворсклі, думки з щодо стану міських пляжів різняться .

"Та нормально всё, видите чистый пляж, иногда купаюсь, если много народу конечно то вада не очень читая, а сей час корда народу нету то и вода чистая. "


"Да хотелось бы что бы люди по менше курили и окурки бросали в писок и не было бы пивних кришок тога бы было гораздо чище и приятней, но есть места и по хуже чем здесь. "


"Ну хотелось бы повеселее раздевалки сделать и более закрытые, потому что очень там сложно переодеваться, слишком открытие, так всё хорошо, нормально "


"Стан пляжу мені не подобається, грязновато конечно, як для діток то грязно и вода сьогодні не дуже тепла, а відпочивається завжди відпочивати гарно. "

Зазначимо, що купальній сезон тільки-но розпочався, а жертви води вже є. До офіційного початку сезону в Полтавській обласні на воді постраждали 10 - ро осіб, з них 4 людини загинуло, двоє ще взимку, і двоє в травні. Тож рятувальники закликають - будьте уважні, і пам’ятайте що відпочиваючи перш за все ви самі відповідаєте за власну безпеку та безпеку своїх дітей .