Випуск «Університету третього віку»

Люди старшого покоління знову стали «молодими спеціалістами». «Університет третього віку» підготовив уже третій випуск і як зазначає Андрій Ткач, заступник голови Ленінського райвиконкому з кожним роком охочих отримати освіту стає дедалі більше, розширюється також і кількість напрямів підготовки.

 Андрій Ткач, заступник голови Ленінського райвиконкому
"Сьогодні ми маємо 85 студентів, 5 факультетів, цього року додались факультет інформаційних технологій, іноземної мови, а працювали до цього художньо-мистецький, історико-краєзнавчий, і факультет валеології "


Самі ж випускники зазначають що це гарний спосіб відчути себе знову молодими, це даэ змогу вести активний спосіб життя, вивчати нові технології та багато спілкуватися, що дуже важливо. З’ясувалося, також що під час навчання в університеті дехто зі студентів навіть відкрив собі нові таланти.

 Галина Чижова, випускниця «Університету третього віку».
"Я научилась делать ляльки-мотанки, я так давно это хотела, мечтала с детства и тут вдруг научилась, у меня их очень много, я их роздарила, хотела научиться вишивать лентами, я тоже здесь пробрела эти навики . "

Студенти - пенсіонери зазначають, що з виходом на пенсію життя тільки починається, адже їх енергії заздрять навіть онуки, а головне це не впадати у відчай.