Координаційна нарада з представниками ДАІ

Основними темами для обговорення на засіданні координаційної народи з питань дорожньо-транспортної безпеки були: зменшення кількості ДТП з участь дітей та підвищення безпеки пасажироперевезень. Останнім часом на території області спостерігається зменшення кількості аварій з дитячим травматизмом, але з початком літніх канікул ситуація може змінитись тому працівники ДАІ проводять виховну кампанію розповідає Ігор Палієнко, заступник начальника Управління ДАІ УМВС України у полтавській області

 Ігор Палієнко, заступник начальника Управління ДАІ УМВС України у полтавській області
"В усіх таборах розміщені куточк з безпеки дорожнього руху, будуть проведенні з кожною міною зустрічі з працівниками ДАІ які будуть проводити бесіди. "

Не втішною є статистика ДТП за участю пасажироперевізників, в порівнянні аналогічним періодом минулого року кількість постраждалих значно збільшилась. А причиною за словами Ігора Палієнка є банальна недбалість деяких водіїв, які нехтують єлепентарини правилами дорожнього руху.

Ігор Палієнко, заступник начальника Управління ДАІ УМВС України у полтавській області
"На сьогодні уже задокументовано 2 випадки керування водіями транспортних засобів які перебували в стані алкогольного сп’яніння, технологічно несправні транспортні засоби, поведінка водіїв і кондукторів, людей які обслуговують , їх поведінка і відношення до пасажирів. "

Нарада пройшла під головуванням Віктора Шадчнєва,заступника голови ОДА, який особливу увагу приділив розробці конкретних стратегічних дій спрямованих на зменшення аварійності.

Віктор Шадчнєв, заступник голови ОДА
"Разработаем систему, примем меры, максимально обеспечить безопасность движения на дорогах области."
Обоговорили і стан асфальтного покриття на дорогах який подекуди також стає причиною ДТП , але цю проблему уже активно усувають, проводячи ямкове асфальтування головних автошляхів області.