Рейтинг мера Полтави упав

Коментарі підбили підсумки спецпроекту "Худший отец города". Інтернет користувачі впродовж майже місяця могли дати оцінку очільнику свого міста. Олександр Мамай серед гірших посів 11 -ту сходинку. Всього в антирейтинг журналу потрапив 71 мер. В коментарях полтавці закидають нашому міському голові - бездіяльність, відсутність доріг у місті, кофішку у самому центрі, відсутність гарячої води та часті подорожі за кордон на відпочинок. Опитування з проханням дати оцінку діяльності Олександра Мамая провели і наші колеги з інтернет видання "Вполтаве.інфо". За їхніми результатами абсолютна більшість опитаних інтернет-користувачів негативно оцінила діяльність мера Полтави. Основні причини обурення до вже перелічених вище - безлад у сфері житловокомунального господарства, занедбаність міста та зіпсована архітектура.Закидають Мамаю і те що той перестав піклуватися про добробут полтавців. Ймовірно маючи на увазі припинення обіцяних акцій по роздачі продуктових пайків.
Загалом, негативно оцінили діяльність Олександра Мамая на посту мера 78% інтернет-користувачів. Позитивну оцінку очільник міста отримав лише від кількох полтавців. Прихильники мера вважають, що він виконує свої обіцянки, а місто має чистий і красивий вигляд.
Складно було оцінити діяльність мера лише 16% полтавців - повідомляє Інтернет видання Вполтаве.інфо.
Ми намагалися зв"язатися з міським головою аби він особисто прокоментував результати журналістських опитувань - та як повідомили нам у міській раді - Олександр Мамай - знову на відпочинку. І знову - як стало відомо вже з неофіційних джерел - за кордоном. Вже вкотре цьогоріч.