Прес-тур Котелевським районом

Прес-тур Котелевським районом області виявився досить насиченим. Передусім журналісти ознайомилися з ходом медичної реформи. Тут - говорять представники влади перш ніж перейти до практичних кроків - зробили аналіз ситуації, вивчили питання які можуть виникнути. І прийняли рішення. В ході реформ - жоден лікар не повинен залишитися без роботи а послуги повинні стати ближчими до людей. Район ставлять у приклад іншим. А від змін нікуди не дітися.

Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА
"Таким шляхом ми повинні провести реформу... до місця проживання."
В новій амбулаторії загальної практики -сімейої медицини працюватиме 2 сімейні лікарі та 4 сімейні медсестри.Орієнтуються на обслуговування майже 4 -х тисяч мешканців.
В ході ознайомлення з реформами учасники туру побували в котелевському центрі первинної медико-санітарної допомоги, центрі матері та дитини. Відкрили і філію центральної районної аптеки з цілодобовим графіком роботи.
Разом із реформами у сфері медичної галузі необхідно вирішувати і інші питання соціального характеру - переконане керівництво району. Cтворювати належні умови для праці та проживання. І саме тому відшукали інвестора для побудови багатоквартирного житлового будинку у Котельві. Таким виступило Полтавське підприємство - флагман будівництва в місті, області Полтавтансбуд.

 Тетяна Корост, голова Котелевської РДА
"Всі ми з вами розуміємо ..соціальних питань, я довго дивилася на ту яму...нашого котелевського району."

Житло, обіцяють учасники урочистого закладення меморіальної капсули та освячення будівельного майданчика,буде доступним.

 Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА
"Безумовно тут можна буде говорити по здешевленню житла ...на нашій полтавській землі."

В ході туру журналісти побували у новому дошкільному навчальному закладі "Пролісок", ознайомилися з роботою одного з найбільших молочних комплексів держави на агрофірмі "Маяк", поклали квіти на знак вшанування полеглих за визволення від німецько-фашистських загарбників у роки Великої вітчизняної війни.