У Ковалівської сільради новий голова

Націоналіст Олександр Бублик отримав підтримку 73% селян, а це 1.148 голосів. Таким чином залишивши далеко позаду своїх опонентів. Усього ж на посаду сільського голови балотувалися 4 кандидати: свободівець Олександр Бублик, двоє самовисуванців та один комуніст. Рекордною була і явка громадян, адже для позачергових виборів показник майже 50% значний.
 Олександр Бублик, голова Ковалівської сільської ради
"Вибори були позачергові, як а мій погляд під 50% явка, вони своєю явкою показали, що довіряють братам Бубликам, довіряють ВО «Свобода» і їм подобаються наші результати роботи "

Одразу після урочистого складання присяги новообраний сільський голова розпочав засідання виконавчого комітету та сільської ради, на якому розглянули ряд першочергових питань з життя громади.

 Олександр Бублик, голова Ковалівської сільської ради
"Сьогодні на порядок денний були винесені певні поточні питання нашої громадської роботи, на теринах сільської ради всі питання пройшли на ура. "
Передником Олександра Бублика, був його брат Юрій, який і розпочав основну роботу в сільській раді, але в восени 2012 року він переміг на багатомандатному окрузі №145 й став народним депутатом України тож тепер кермо влади люди передали його брату.

 Юрій Бублик, народний депутат України від ВО «Свобода»
"Передаю в надійні руки ,тому я гадаю ті напрацювання які на сьогодні є ми їх напрацьовували разом з братом Олександром і я гадаю він ці напрацювання продовжить. "
Олександр бублик зазначає, що перемога на виборах належить не тільки йому ,вона належить кожному виборцю, який віддав голос за нього. Тому він просто забовязаний й надалі розвивати село та громаду