Реформування ЖКГ

Житлово-комунальна сфера України давно застаріла і терміново потребує реформування. Адже за роки незалежності нічого зроблено не було, відповідно все тільки зношувалося, а інвестицій які виділяються сьогодні на її оновлення не вистачає, зазначив Володимир Голуб на черговому засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації

 Володимир Голуб, голова Громадської ради при ОДА
"За 20 років незалежності ми ще користуємось тим, що було до цих пір встановлено тією владою яка була і сьогодні ми бачимо, що рвуться труби, енергопостачання і тому подібне. "

Основне в реформуванні сфери житлово-комунального господарства це зменшення споживання природнього газу, і як зазначив в ході засідання Олександр Тонков директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації для реалізації цього завдання найпершим потрібно модернізувати тепло генеруючі установки, залучити альтернативні види палива та забезпечити економне транспортування газу до споживача. На сьогодні відповідні роботи в області вже ведуться.

Олександр Тонков, директор департаменту ЖКГ ОДА
"Із 2083 кілометрів теплових межер у трубному вимірі комунальної власності 15% тобто 57,9 кілометрів прокладені із застосуванням нових технологій. "
Також необхідно забезпечити утримання в будинках полтавців теплової енергії, адже досить великий процент її просто витрачається просто в природне середовище , адже зведені наші будинки за застарілими на сьогодні проектами зауважив Олександр Тонков.