Міжнародна науково-технічна конференція в ПНТУ

Понад сто науковців, викладачів і студентів з України, Росії та Великобританії зібралося в Полтавському національному технічному університеті. На зустрічі обговорювали прогресивні інформаційні технології ДелКам в освіті і наукових дослідженнях. ПолтНТУ вже близько 5 років співпрацює з британською компанією Делкам, що займається виготовленням спеціалізованого програмного забезпечення для моделювання та виготовлення складних виробів і технологічної оснастки.
Хью Хамфрис, директор компанії Delcam (Великобританія)
"У нас є дуже хороша програма співпраці з університетами України. 23 ВУЗи на сьогоднішній день використовують програмне забезпечення ДЕЛКАМ"
До цієї програми долучився і Полтавський Техуніверситет, який отримав від британців пакет комп’ютерних програм для 3-Д моделювання на суму понад 1,7 мільйонів доларів США.
Володимир Онищенко, ректор ПНТУ ім. Кондратюка
"Студенти електромеханічного факультету спеціальності машинобудування безпосередньо проходять практичну підготовку і використовують даний програмний продукт під час свого навчання"
Компютерні програми Делкам широко використовуються не лише у навчанні, але й на виробництві. Підприємство «Полтавамаш» також користується програмним забезпеченням з «Туманного Альбіону». При чому, працюють з ним випускники ПолтНТУ.
Олександр Григоренко - голова правління ВАТ «Полтавамаш» (Україна)
"Ми і надалі плануємо тісно співпрацювати з кафедрою машинобудування з електромеханічного факультету, щоб спеціалісти з університету проходили практику. Найкращих ми будемо працевлаштовувати до себе на підприємство"
Свої знання студенти техуніверситету демонструють і в наукових починаннях. Минулого року представник Полтави переміг в конкурсі наукових робіт, який проводила компанія Делкам. Та щоб вивести теоретичну базу майбутніх фахівців на більш високий рівень, керівництво ПолтНТУ пішло далі. І нещодавно домовилось про навчання наших студентів у Британському Університеті Гліндор.
Брайан Фоксон
Проректор з міжнародної роботи Університету Гліндор (Великобританія)
"We know from …- Як говорить наш попередній досвід навчання українських студентів, це найкращі студенти. І вони завжди займають перші місця в рейтингу академічної успішності в класі  - So we…in September this year
І ми чекаємо студентів з Полтави вже у вересні "
Володимир Онищенко, ректор ПНТУ ім. Кондратюка
"Вже в цьому навчальному році наші студенти спеціальності IT-технології, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія факультету інформаційних і телекомунікаційних технологій і систем поїдуть на навчання на один семестр в Уельс в Гліндорський університет"
Відучившись два семестри в Україні та один - в Британії, студенти зможуть отримати одночасно два дипломи магістрів - Полтавського і Гліндорського університетів. Натомість обмін здійснюватиметься не лише студентами, а й викладачами. Перші лекції в техуніверситеті закордонні професори вже прочитали.