Ремонт доріг

Хто тільки не говорив про стан полтавських доріг, скільки зоров"я та грошей водіїв забирають вибоїни, ями, цілі провалля наших автошляхів. Цьогоріч як і минулого року міська влада задекларувала пріоритетом капітальний ремонт та збільшила загальний кошторис робіт до майже 30-ти мільйонів гривень. Перелік вулиць затверджено в рамках програми розвитку житловокомунального господарства та благоустрою міста. В яку періодично вносяться правки.
Можна дискутувати про ступінь розбитості тієї чи іншої дороги та порівняльна характеристика із загальнодержавним станом доріг помітна на в"їзді та виїзді з Полтави. Іншими словами - Київське шосе як жодна інша вулиця демонструє загальний стан дорожнього покриття Полтави.

В облавтодорі , куди ми звернулися з проханням прокоментувати такий стан шляху - нам пояснили - відрізок шосе Київ - Харків, який пролягає в межах Полтави - на балансі міської влади, відповідно з них і потрібно спитати. У пресслужбі міської ради утримуються від будь-яких прогнозів щодо ремонту. В переліку затверджених на цей рік вулиць що підпадають під капремонт цієї дороги немає. 

Київське шосе - переконаний депутат Октябрської районної ради Олег Пругло не що інше як візитівка нашої Полтави. І вже по її стану можна судити про ставлення міської влади до ремонту доріг та й загалом до гостей міста, транзитних водіїв.

Олег Пругло
депутат Октябрської районної ради
"Якщо ми вже звикли що у нас в полтаві погані дороги. то коли йде перепад з нормального шляху на поганий при вїзді до міста- враження вїзджаємо в уезний гоод. не можна своє обличчя перетворювати ...на колдобіни та ями."

Загалом - говорить Олег Пругло - ремонтні роботи у Полтаві проводяться не системно. Щорічно виділяються мільйони гривень , а наступного року знову те ж саме. Людей які вивчали питання ремонту з наукової точки зору, проводили дослідження - поскорочували. Зараз ремонтують як то кажуть "на око".
І якщо попередня влада працювала за принципом ліквідації околиць і у відношенні ремонту доріг - нині центр стає схожим на околицю. Що ж говорити про віддалені райони , де живуть такі ж мешканці міста .
 Олег Пругло депутат Октябрської районної ради
"Немає на сьогоднішній день стратегії ремонту доріг, я повинен як мешканець Освітянської знати коли ремонтуватимуть мою вулицю - бо внас з року в рік ремонтують те саме і виходить що ..... а налоги платять однакові."