Замах на пенсіонерів

Звичайний зимовий вечір для сімейної пари з Машівського району ледь не став останнім. Троє невідомих чоловіків ввірвалися до їх помешкання з єдиною метою - дістати гроші та цінні речі.

Затриманий"Ми втрьох зайшли , положили людей на пол , зв"язали, взяли карточки банковские.Все."

Та не все - згадують потерпілі - 75-річний пенсіонер та його 48-річна дружина. 
 потерпіле подружжя
"Нас ще накрили одіялом...І сусіди прибігли тушити пожар"

Вогонь знищив не лише речі господарів, а й сліди злочинців - розповідають правоохоронці.Це значно затягувало пошуки нападників.

 Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області
"Слідство та оперативні заходи тривали декілька місяців.Нарешті оперативна удача згорнулася на нашу сторону і групу осіб ,які скоїли цю надзвичайну і дику подію затримано."

Злочинцями виявились: 24-річний непрацюючий чоловік, 20-річний непрацюючий та раніше судимий його спільник, а також 21-річний також непрацюючий хлопець. Всі вони мешканці селища міського типу Машівка, а один із них ще й добрий знайомий потерпілій родині. Порушене кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство), що може загрожувати покаранням у вигляді позбавлення волі строком від десяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі або ж позбавленням волі довічно.Чи не завелика ціна за кілька сотень гривень та банківські картки теж з невеликими сумами?