Боротьба із деревом

Мешканці будинку номер 1а по вулиці Баленка пригадують: вже давно помітили, що груша у їхньому дворі засохла і ось-ось впаде. Люди повідомили про це комунальні служби, але так і не дочекалися відповіді. Врешті дерево не встояло, заваливши і сусідню абрикосу.

Юрій Бутаєв
мешканець будинку за адресою вул. Баленка, 1а
«Ми відчували, що життя мешканців нашого бідинку під загрозою. Але бачите - це сталося, ніхто не реагує.»

На щастя, ніхто з полтавців не постраждав. Щоправда вони усе одно обурені. За їх словами, дерева лежать посеред дороги вже більше 20 днів.

Світлана Макуха
мешканка будинку за адресою вул. Баленка, 1а
«Я ще розумію, якби вони лежали 2-3 дні, але 3 тижні… Я неодноразово бачила, як під ці дерева лізуть діти. А якщо раптом із ними щось станеться?»

Мешканці будинку постійно телефонують у комунальні організації та на міську гарячу лінію. Кажуть: вже вивчили усі телефони на пам’ять, але користі від цих дзвінків небагато.

Юрій Бутаєв
мешканець будинку за адресою вул. Баленка, 1а"«Мешканці нашого дома зверталися до різних інстанцій - ЖЕО, мерія, «Зеленбуд». Ми телефонували на гарячу лінію, там беруть трубку і починають перенаправляти - то у ЖЕО, то у «Зеленбуд». Але конкретних дій немає.»"

Городяни переконані: ситуація із деревами - лише один з численних прикладів того, як комунальники сьогодні доглядають за містом.

Олександр Питомець
мешканець будинку за адресою вул. Баленка, 1а
«Останнім часом у Полтаві питання житлово-комунального господарства вирішуються жахливо. Куди не звернешся - усюди самі перешкоди та нерозуміння.»

У прес-службі міської ради зазначили: у підприємства «Декоративні культури», яке відповідає за зелені насадження, останнім часом дуже багато роботи. Чимало дерев звалила негода, тож вони припускають: через щільний графік робочі могли просто пропустити це місце. І додають: будуть намагатися вивезти деревини якнайшвидше.