Всеукраїнська спартакіада держслужбовців

Початку змагання традиційно передувала урочиста церемонія відкриття та парад учасників. Основна мета спортивно-масового заходу залучення держслужбовців до занять фізичною культурою та спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та пропаганда здорового способу життя серед населення зазначає Валерій Пархоменко- заступник голови ОДА .


 Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату ОДА
"Проводячи такі змагання, в першу чергу ми державних чиновників спонукаємо до того щоб вони думали як розвивати спорт. Тому що розвивати будь-яку галузь я впевнений на 100% можна тоді коли ти її поважаєш, любиш і розумієш як це треба зробити."

Спартакіади держслужбовців стали вже традиційними для Полтавщини, адже проходять в області вже ввосьме та мають гарний авторитет серед як самих учасників, так і організаторів. 

 Володимир Рубан, голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» "Спартакіада ця завоювала авторитет, активно приймають участь районні державні адміністрації, хороший резонанс. 

На змагання до Полтави з'їхалися держслужбовці мало не з усіх районів області . Вони змагалися у таких видах спорту як: міні-футбол, настільний теніс, волейбол, шахи та шашки. Самі ж учасники розповідають, що хоч вже і мають досвід змагань ,але щоразу готуються до них заздалегідь.

 Олександр Богатинський, учасник з смт. Пирятин
"У нас протягом 3-4 років сформована більш менш команда, ну вона коли більш успішно виступає, коли ні Були і призерами у загальнокомандному заліку у позаминулому році. Ну будемо подіватися на краще. . "

Під час урочистої церемонії відкриття Спартакіади були нагороджені також і переможці обласного місячника з облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх - спільна турбота». А за підсумками фінальних ігор 2 етапу сформують збірну команду Полтавської області для участі у всеукраїнському фіналі, що проводиться у місті Алушта.