Полтавці без гарячої води

Проблема з відсутністю гарячої води, нагадують в полтаватеплоенерго, виникла через припинення газопостачання на котельні підприємства з боку ПАТ «Полтавагаз» більше місяця тому. На сьогодні 27 котелень опломбовано та призупинено їхню експлуатацію. Фактично половина мешканців Полтави не отримує гарячої води. Не запустили й одну з найбільших котелень міста по Ціолковського 8 , яку планово ремонтували і обіцяли відновити роботу з 18 червня. Причина та ж сама - припинення постачаня газу. Керівництво всіма способами намагається ліквідувати проблемну ситуацію - від судових позовів до звернень в інші інстанції. Сподіваються на здоровий глузд інших учасників конфлікту. Мешканці незадоволені таким станом справ. Але деякі з них до цього часу вважають, що залишилися без гарячої води через ремонт.

"Цілий місяць нема води. Казали, включать 18, але гарячої води ще немає."

"Мы думаем, что это профилактика, как обычно летом бывает. Должны были 18 дать, но до сих пор нет."

"Где-то производятся ремонтные работы, но говорят, что водоканал не выплатил деньги какие-то."

У "Полтавгазі" говорять, що підприємство не є власником блакитного палива. Його власник – «Нафтогаз України», якому теплопостачальні організації області заборгували майже 50 мільйонів гривень. ПАТ «Полтавагаз» змушене виконати вимоги-доручення НАК «Нафтогазу» згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, щодо порядку пооб’єктового припинення газопостачання споживачам у зв’язку з заборгованістю. Тут також сподіваться на швидке вирішення конфліктної ситуації. А полтавцям зараз доводиться самостійно вирішувати проблему.
-"У нас только холодная вода. Мы нагреваем воду в кастрюлях и купаемся в ней."-"Уже месяц нет горячей воды. Обещали включить 17-го -не включили. Вчера звонили на 1580, в очередной раз нам сказали, что они не знают, что делать, ждут разрешения из Киева. Сегодня звонили -дали телефон теплосети, который не отвечает вобще."

У міській раді, куди ми звернулися за коментарями, щоб дізнатися про стан справ та кроки міської влади по вирішенню проблеми - утримуються від будь-яких заяв.