Проект «Сприяння реформі соцсектору в Україні»

В області стартував перший етап пілотного проекту ООН «Сприяння реформі соціального сектору в Україні» ,відповідно до якого на Полтавщині буде створено і випробовано нову модель інформування про соціально послуги, адже досить часто люди навіть і не знають про їх існування.

 Олена Іванова, керівник проекту ООН «Сприяння реформі соціального сектору в Україні»"Ідея така, щоб єдина система звернення отримання інформації про соціальні послуги, що вона була доступна для будь-яких людей, що потребують соціальної допомоги." 

Полтавщина серед інших областей України, не випадково була обрана для впровадження проекту - зазначає Людмила Корнієнко, директор департаменту праці та соціального захисту ОДА, адже в області на сьогодні вже є безліч самостійних напрацювань.

 Людмила Корнієнко, директор департаменту праці та соціального захисту ОДА
"Саме у Полтавській області з минулого оку були створені соціальні офіси ,які успішно працюють на базі територіальних центрів, в яких надаються додаткові соціальні послуги по інформуванню населення про соціальні державні гарантії, також ми започаткували перші в Україні безкоштовну гарячу лінію. "

Впровадження проекту дасть можливість зблизитись з людьми, тому що досить часто трапляються випадки коли клієнти просто не знають про можливість отримати ту чи інше послугу - зазначає Андрій Каркач, заступник голови Ленінського райвиконкому. 

 Андрій Каркач, заступник голови Ленінського райвиконкому ,начальник управління праці та соціального захисту населення.
"Бували такі випадки коли люди або не знали, або знали не могли звернутись . Саме для подолання оттаких негараздів і спрямований цей проект, щоб люди уже володіли інформацією. "
За результатами реалізації проекту в Полтаві, наступного року досвід буде впроваджений в інших областях України.