«Виїзні» захисти дипломів

Проводити захисти дипломних та магістерських робіт на виробництві - вже традиція для Полтавського національного технічного університету. Подібну практику виш впроваджує вже 7 років. Це дозволяє щорічно влаштовувати на престижні посади своїх випускників, адже роботодавці на власні очі бачать, на що здатен студент.

Володимир Онищенко
ректор ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«Ми вважаємо, що для того, щоб оцінити рівень підготовки випускників, фахівці з виробництва мають почути і побачити їх, а потім зробити висновки.»

Цього року випускники різних факультетів університету захищалися в управлінні НБУ, фінансовій інспекції, галереї мистецтв та багатьох інших установах. Завершальний захист студентів кафедри фінансів і банківської справи пройшов в обласному управлінні Міністерства доходів і зборів. Із ним ПолтНТУ співпрацює на постійній основі.

Людмила Голуб
заступник начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Полтавській області
«У нас 45 працівників обласного апарату є випускниками ПолтНТУ, 11 із них є посадовцями керівного складу. Це значний показник якості освіти, яку дає студентам цей виш.»

Нерідко роботодавці пропонують випускникам вишу роботу саме після захисту наукових робіт.

Ігор Рева
магістр фінансово-економічного факультету ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«Виходячи з цієї зали, студент, який захистив роботу і справив позитивне враження на членів комісії, може отримати пропозицію про щодо роботи. Я вважаю, що це правильно, адже це піднімає авторитет установи - вона працевлаштовує найбільш кваліфікованих випускників університету - , і навчального закладу, який показує, підготовку якого рівня він дає своїм студентам.»

Окрім працевлаштування після одержання диплома спеціаліста чи магістра техуніверситет пропонує студентам продовжити навчання в аспірантурі та вести наукову діяльність на базі вишу.