Підсумки двомісячника благоустрою

«Наведення належного санітарного стану та благоустрою на вулицях, площах, парках, скверах, пляжах, подвір’ях житлових будинків, прилеглих та закріплених за підприємствами, організаціями і установами територіях» -саме так розпочинається розпорядження міського голови Олександра Мамая щодо двомісячника чистоти і благоустрою, який проходив у Полтаві з 25 травня. Наразі він завершився, але офіційних даних про результати генерального прибирання міста, прес-служба міської ради надати не змогла. Тому нашій знімальній групі, разом із пересічними громадянами довелося робити це самотужки. Не знадобилося навіть їхати на околиці Полтави -бруд, переповнені сміттєві баки та сморід чекав на нас у самому центрі міста.

"В последнее время бруднишим стало. особенно на площади Ленина. Я там часто хожу. Очень грязно. Надо задуматься нашей власти, чтобы навести порядок."


"При Кукобе зимой, летом вот Октябрьскую постоянно убирали./ ---чистить, убрать"не снимай"
"Брудніше, багато мусора по вулицях."

"Я думаю, що став бруднішим. Мабуть місцева влада щось не доробляє."

Полтавці говорять, що про суботники та власне про двомісячник чистоти і благоустрою майже ніхто не розповідає. Тому про них мало хто знає. До того ж нарікають на місцеву владу -місто потопає у бруді.

"Хуже становится с нашим мэром. Когда Кукоба был, было намного культурнее, красивей."

"Неоднократно принимал участие в субботниках, которые организовывались в нашем городе. Недавно убирали возле 1 гор больницы, там очень грязно, очень много мусора. Изъявило желание, к сожалению, не сильно много людей. нас было человек 8-10."

Деякі мешканці переконані щоб місто було чисте потрібно постійно його прибирати а не лише під час двомісячників , за результатами якого - втішного мало.