НАГОРОДИ КРАЩИМ ВИПУСКНИКАМ

У Полтавському національному технічному університеті говорять: кількість випускників, які закінчили виш із відзнакою, дедалі зростає. Цього року навчальний заклад випустив 422 магістрів, з яких 156 отримали червоний диплом. Загалом за рівнями «спеціаліст» і «магістр» завершили навчання 1350 студентів. Чимало молодих людей обрали новостворені спеціальності, такі як «менеджмент інвестиційної діяльності», «бізнес - адміністрування», «системи штучного інтелекту» та інші.

Володимир Онищенко
ректор ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«Таким чином університет не стоїть на місті і вивчає потреби у фахівцях із вищою освітою. Ми відкриваємо нові спеціальності, які користуються попитом у молоді.»

Вручення дипломів пройшло у залі засідань обласної ради, яка тісно співпрацює із технічним університетом. Обласне керівництво привітало молодь із отриманням дипломів і висловило сподівання побачити їх тут у майбутньому вже в якості держслужбовців.

Володимир Марченко
заступник голови Полтавської обласної ради
«Я глибоко переконаний, що ці діти повернуться до цієї зали працювати депутатами, керівниками відповідних державних установ. Вони мають не лише хороший рівень знань, а й бажання змінити країну на краще.»

Студенти кажуть: ця церемонія запам’ятається їм назавжди. Звичайно, як і усе яскраве студентське життя.

Володимир Бутко
магістр факультету нафти, газу та природокористування ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«Життя проходило дружно, спільно навчалися, спільно відпочивали.»

Оксана Скобій
магістр фінансово-економічного факультету ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«За останні 3 роки я мала змогу відвідати безліч конференцій, отримати чимало нагород. Я дуже пишаюся, що я є випускницею цього вишу і тим, що ми випускаємося в обласній раді. Тут дуже багато посадовців, це дуже приємно.»

Найактивніших юнаків та дівчат - спортсменів, активістів, членів студентського самоврядування - керівництво ПолтНТУ окремо нагородило відзнаками. Найпопулярнішими факультетами за підсумками року стали фінансово-економічний та будівельний. Чимало випускників цих та решти факультетів вже мають конкретні пропозиції щодо роботи. А завдяки ректорату усі студенти, які отримували освіту за рахунок держави, працевлаштувалися. Більшості з них вже запропонували вакансії на провідних промислових підприємствах та фінансових установах Полтавщини.