Делегація Польщі в Полтаві

Полтава не вперше приймає польських гостей. Делегація Лєжайського повіту чи не щороку відвідує нашу країну. Цього разу свій візит іноземці розпочали із Західної України, потім приїздили до Києва. Днями черга дійшла і до Полтави. На офіційній зустрічі представників обласної ради з членами делегації Лєжайського повіту вирішували в якому руслі надалі розвивати як українську, так і польську культуру.

 Ян Кід
 сароста Лєжайського повіту"Наша співпраця не лише на папері. Я всім серцем за цю діяльність. Можу сказати, що це дуже важливі контакти. Український і польський народи дуже схожі одне на одного."


Крім музичних фестивалів та інших культурних заходів говорили і про торгівлю, адже, за словами Володимира Марченка, заступника голови Полтавської обласної ради, власне в нашому місті багато польських товарів. В цій галузі міжнародного співробітництва, додає він, Полтаві належить добре попрацювати. А ось Олексій Нечипоренко, голова Пирятинської районної ради, розповів про вже існуючі досягнення співпраці його регіону із Лєжайським повітом.

 Олексій Нечипоренко, голова Пирятинської районної ради
"Приїжджали художні колективи з Польщі до нас і приймали участь і виступали на сцені Сорочинського ярмарку. Також був започаткований міжнародний фестиваль українсько-польської культури "Пирятин-фест"."

На закінчення зустрічі, польським гостям подарували полтавські сувеніри. Натомість, члени делегації Лєжайського повіту запросили представників обласної ради відвідати їхню країну.