Міжнародний Олімпійський день

На майдані Незалежності зібралось близько пів тисячі жителів Полтави, Комсомольська, а також Решитилівського, Диканського та інших районів області, в переважній більшості - вихованці спортивних шкіл та організацій. Долучились до свята й представники обласної влади, а саме Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату ОДА, який зазначив- подібні заходи сприяють фізичному розвитку та здоровому способу життя.

Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату ОДА
"Задача популяризація здорового способу життя, максимальне залучення дітей до занять спортом, легка атлетика, ігрові види спорту ,в принципі все що можна." 
За дорученням голови облдержадміністрації Олімпійський день проводять у 25 районах і 5 містах області. У заходах беруть участь представники органів державної влади, провідні спортсмени, студентська та учнівська молодь, люди з обмеженими фізичними можливостями, аматори та ветерани спорту з усієї області - зауважив Ігор Петраш, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА.

 Ігор Петраш, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА
"Люди поприїжали з різних міст області нашої, різних районів. У нас буде такий масовий спільний захід для нас це велике свято. "

На самому ж спортивному святі панувала хоч і дружня але все ж таки конкуренція, адже який спорт без духу суперництва.

 Віталій Зінченко, директор полтавської обласної ДСШ «Колос»"Я вважаю найвищі тільки перемога нам потрібна. "

Самі ж учасники Олімпійського дня зазначають, що із поставленим завдання організатори свята впорались на відмінно, адже сьогодні молодь обирає спорт. 

 Ольга Золотар, учасниця Олімпійського дня
"Для молоді потрібен спорт, потрібно розвиватись, а також Олімпійський день потрібно виділити серед усіх днів." 

По завершенню легкоатлетичного пробігу чемпіони та призери були нагородженні пам’ятними від Національного олімпійського комітету України.