Захист від комах

Укуси комах - недолік теплої пори року. Найчастіше вони викликають почервоніння і набряк травмованої області. Але іноді укус може спричинити небезпечну для життя алергічну реакцію, тобто інсектну алергію. Хоча вона - кажуть лікарі, трапляється досить рідко, але все ж таки потрібно бути в край уважними і не плутати її зі звичайним подразненням.

 Лариса Кулик, завідуюча алергологічним відділенням обласної клінічної лікарні"Аллергия проявляется тога, когда проявляються обширные реакции, когда у вас опухло и чешися то это еще не аллергическая реакция. Это реакція на укус в виде боли и зуда. "
Найбільш болючими є укуси бджіл, ос, шершнів і вогняних мурах. Укуси комарів, мух, які жалять і деяких павуків також можуть викликати дискомфорт, але їхні прояви зазвичай легші, хоча останнім часом все частіше виникають тривалі негативні реакції у значної кількості людей- нарікають медики, зокрема, тривале незагоювання, сверблячка, але це все теж не є алергічною реакцією.

 Лариса Кулик, завідуюча алергологічним відділенням обласної клінічної лікарні"Аллергическая реакция это не просто местное покраснение и отёк, тут уже задействован полностью весь организм, может возникнуть сыпь, может произойти потеря сознания, может возникнуть бронхоспазм, может возникнуть падение давления. То есть это не одно месть, когда почесалось, напухло и зудит. "

Найбільше від алергії зазвичай страждають діти, і тут треба бути вкрай обережними, адже їх організм реагує на укуси комах більш агресивно - зазначають лікарі. У свою чергу ми вирішили поцікавитись у полтавців як вони рятуються він настирних терористів. 

"Я когда был в Сибири мы мазались дёгтем, а когда приехали в Эвропу от нас все шарахались ."
"Ну мене не кусають, а так різними засобами які є в апретах. "

"Они меня не кусают, у меня 4 группа крови, а они любят 1, 2 потом 3, а четвёртая это уже самая последняя, они садятся на других. "

"Використовую ароматичні масла, лавадна, розмарин, більше нічим не рятуюсь." 

Вирушаючи на природу, чи у будь яке інше місце де безпосередньо може відбутись контакт з комахами краще прихопити із собою будь який засіб протидії маленьким шкідникам ,але обирати його лікарі радять у аптеціі, адже в іншому випадку можна натрапити на підробку, яка в кращому разі просто не допоможе, в гіршому може спричинити вже іншу але не менш небезпечну алергічну реакцію.