Молодь обирає бізнес

Школа з основ підприємницької діяльності випускає молодих підприємців вже вчетверте. Полтавські учні та студенти, які бажають відкрити власну справу, із квітня по червень цього року слухали лекції та проходили тренінги, які для них проводили успішні бізнесмени не лише з Полтави, а й з інших українських міст. Деякі з них по закінченню курсу вирішили розробити бізнес-плани. Тих, кому це, на думку експертів, вдалося найкраще, нагородили на заході, який підсумував проект. До речі, юні підприємці, чиї роботи визнали кращими на минулих проектах, вже є успішними бізнесменами.

Анатолій Безпалюк
директор Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» обласної ради
«Це Калюжний Олексій, який відкрив власне Інтернет-кафе і надає послуги в Інтернеті. До речі, він вигравав на всеукраїнських конкурсах. Це також дівчата, які започаткували власну справу з шиття, і кілька авторів соціальних проектів, пов’язаних із дітьми.»

Представники «Обласного молодіжного центру», який організовував школу підприємців, зазначили: цей проект був багатим на цікаві та неординарні бізнес-плани. Наприклад, мешканка Великих Сорочинців Юлія разом із подругами розробила ідею так званої агро-оселі - такого собі напів-готелю, напів-музею українського села для туристів.

Юлія П’ятниця
учасниця проекту «Школа з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»»
«Ми надаємо такі послуги, як проживання, харчування. Усе це коштує 400 гривень на тиждень. Також ми будемо запрошувати туристів на майстер-класи з вишивки, різьблення по дереву.»

А у полтавки Марії вже була власна справа до старту школи підприємців. Вона приймала участь у проекті, аби розвиватися, як підприємець.

Марія Соловенко
учасниця проекту «Школа з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»»
«Я написала бізнес-план для того, щоб перевірити мою справу на міцність, щоб його відкоригували досвідчені люди. Цей бізнес-план зараз діє, я хочу розширювати власну справу.»

Переможці регіонального конкурсу бізнес-планів зможуть незабаром спробувати свої сили на всеукраїнському рівні.