Опозиція об`єднується

Процес об’єднання опозиційних сил відбувся, хоча йому і передувало безліч інтриг та провокацій, - зазначає Олег Бєлоножко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина». У 2015 році на Президентських виборах об’єднана опозиція налаштована лише на перемогу , тим більше, що єдиним кандидатом обрано Юлію Тимошенко. У цьому і криється причина шаленого тиску і брудних технологій з боку опонентів. Але розколоти команду однодумців не вдасться, - вважають у Полтавській міський організації ВО «Батьківщина», яка першою в області розпочала процеси обєднання.

 Олег Бєлоножко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»
"У 2015 році ми розуміємо, що буде поставлена на карту доля всієї України, кожного українця , і ми демократичним альянсом будемо добиватися покращення цієї долі і ми будемо йти саме до перемоги. "

Процес об’єднання ускладнювало також і те що в діючому законодавстві немає відповідної норми про злиття партій, але і цю перешкоду було усунуто, - зауважив Олександр Артеменко, екс-голова Полтавської міської організації «Фронт змін»

Олександр Артеменко, екс-голова Полтавської міської організації «Фронт змін»
"Об’єднання це відбулось шляхом вступ членів партії «Фронт змін» в партію «Батьківщина». Ніші лідери цим об’єднанням показали нам на місцях приклад, що ну досить нам з власними амбіціями не має нам в Україні що ділити. В нас одна Україна. "


Як зазначає Олег Пругло, перший заступник голови обласної організації ВО «Батьківщина», команда «Батьківщини» та «Фронту змін» вже пройшла спільне випробування на міцність - парламентською кампанією. Тепер залишилося узгодити організаційні моменти, з тим щоб вже найближчим часом через рішення конференцій, юридично закріпити цей союз. 

 Олег Пругло, заступник голови обласної організації ВО «Батьківщина». 
"Вже з новою сажем так статистикою, поновленою, збільшеною партією ми вийдемо на наступні вибори 2015 року. Цей процес іде і він не зворотній. "


До речі, саме Олег Пругло буде представляти ВО «Батьківщина» на виборах Полтавського міського голови - повідомили учасники брифінгу. Але наразі головна ціль - перемога на виборах Президента. Коментуючи запитання журналістів стосовно останнього рішення обласної конференції, учасники брифінгу зазначили, що є позиція Юлії Тимошенко, Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка, яка полягає в об’єднанні демократичних сил. А ті, хто приймає рішення спрямовані на зрив цього процесу, підіграють на користь опонентів, які будь-що не бажають бачити на майбутніх виборах потужного суперника в обличчі ВО «Батьківщина». Однак єдність демократичної команди не вдасться зруйнувати. Свої слова партійці підтвердили дружнім рукостисканням.