Презентація управління

Місія новоствореного Міністерства доходів і зборів України -адміністрування податків, митні платежі, забезпечення наповнення доходної частини бюджету, єдиний соціальний внесок та інші послуги громадянам та бізнесу, -розповів на розширеному засіданні Олег Черноусов, перший заступник начальника Полтавської митниці Міндоходів. Крім того, об’єднання податкової та митної служби у єдине Міністерство -важлива реформа, яка цілком відповідає європейським вимогам.

 Олег Черноусов, перший заступник начальника Полтавської митниці Міндоходів"Нашій службі це надасть можливість плідного спілкування і взаємодії із Головним управлінням Міндоходів у Полтавській області, тому що є питання, пов'язані з компетенцією цих органів, що дасть вагомий вклад у виконання тієї функції, яка поставлена перед нашим Міністерством."
У ході засідання громадської ради відбулося її переформатування в новий об’єднаний орган. Відтепер вона має змогу розглядати не лише питання оподаткування, а й митні запити.

Олексій Нестуля ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Така ж рада працювала і при полтавській митниці. Ми також слідкували за її роботою, оскільки університет в силу специфіки свого профілю тісно співпрацює із митними органами і України вцілому, і Полтавської митниці."
Крім того на засіданні наголосили на тому, що нова служба сприймає громадян і бізнес як партнерів. Тому пріоритетне завдання - максимально поліпшити діловий клімат і забезпечити рівних конкурентних умов для бізнесу.